Привітання

Найщиріші привітання на сторінках мого блогу!

5 сент. 2015 г.

З Міжнародним днем благодійності!

5 вересня відзначається Міжнародний день благодійності. Ця дата була обрана на вшанування Матері Терези, чиє життя і добра робота для найбідніших і найуразливіших спонукала наслідування по всьому світу. Міжнародний день благодійності співпадає з річницею її смерті. День благодійності започаткований Генеральною Асамблеєю ООН на знак визнання ключової ролі благодійності в залагодженні гуманітарних криз та полегшенні страждань людей, так само як і зусиль благодійних організацій та приватних осіб.
Цей день може вважати своїм святом кожен українець. Кожен з нас сьогодні тією чи іншою мірою є благодійником. Об’єднані Майданом, згуртовані перед обличчям агресора, українці сьогодні є для всього світу величним прикладом служіння громаді, прикладом злагодженої благодійної й волонтерської роботи, прикладом вміння гідно і щедро жертвувати свій час і ресурси задля спільної перемоги.
Зі святом усіх нас!

24 авг. 2015 г.

Вітаю з національним святом — Днем Незалежності України!

Шановні друзі і читачі мого блогу!
Найщиріші вітання і найкращі побажання в день національного свята — День Незалежності України!
Незалежність України відтворює загальнодержавну ідею і духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови нашої України як демократичної, правової, економічно міцної, соціальної, знаної та впливової серед світової спільноти держави.
Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя і любові, миру, добра і злагоди, творчого натхнення і плідної праці на благо України, нашого талановитого і працелюбного народу!


Ваша, Ніна Шевченко

10 июл. 2015 г.

Посада спеціального міжнародного посланця України по захисту сім'ї та основоположних прав батьків з дітьми: нагальна потреба або альтернатива насильству.


        Загальна декларація прав людини підкреслює, що сім'я, заснована на шлюбі між чоловіком і жінкою, є «природним і основним осередком суспільства», що підлягає захисту з боку суспільства і держави. Загально-визнані норми міжнародного права також захищають найважливіші пріоритетні права батьків в галузі виховання та освіти дітей.Тим часом, сьогодні і природна сім'я, і шлюб між чоловіком і жінкою, і основоположні права батьків піддаються постійним загрозам і широко порушуються у багатьох країнах світу, де законодавці порушують права людини, вводячи нові визначення шлюбу і сім'ї, що суперечать цим міжнародним нормам. Ті, хто заперечує проти цього, стикається з переслідуваннями.          

         Регулярно порушуються права батьків: забезпечувати своїм дітям таке виховання і освіту, що відповідає їх переконанням, особливо релігійним і моральним; захищати своїх дітей від небезпечної і розбещуючої інформації, у тому числі в системі освіти. Під різними приводами порушується навіть основне право дітей і батьків - жити разом в одній родині без необґрунтованого втручання в їх сімейне життя. У деяких державах стає нормою відібрання дітей у батьків на розпливчастих і хибних підставах. Все це - серйозні й тяжкі порушення прав людини.
 На відміну від так заних прав «сексуальних меншин», ці права сім'ї та батьків з дітьми справді є частиною загально-визнаних принципів і норм міжнародного права. Тим не менш, сьогодні вони часто залишаються без належного захисту на міжнародному рівні. Існує нагальна потреба заснувати посаду спеціального міжнародного посланця по захисту сім'ї та основоположних прав батьків з дітьми, в завдання якого входило б сприяння у захисті цих важливих прав людини, ведення діалогу на ці теми з представниками різних держав, міжнародних організацій, представників громадянського суспільства з різних країн. Вважаємо, що для цього є куди більше підстав і необхідності, ніж для створення посади «спеціального посланника з прав людини ЛГБТ-осіб», нещодавно заснованої в США. Перший в історії спецпосланець з прав лесбіянок, геїв, бісексуалів і трансгендерів вступив на свою посаду в США 5 травня 2015р.
На відміну від спеціальних інтересів так званих «Сексуальних меншин», інтереси сім'ї лежать в основі стабільності і благополуччя кожного людського суспільства і всього світового співтовариства в цілому. Замах на інтереси і права сім'ї та батьків дійсно загрожує благополуччю всього людства, а їх захист повинен стати предметом загальної міжнародної турботи.
Головним завданням для тих, хто вболіває за долю традиційної сім’ї є  впровадження посади спеціального міжнародного посланця України по захисту сім'ї та основоположних прав батьків з дітьми.

 З повагою,
Ніна  Шевченко 

28 июн. 2015 г.

Найщиріші вітання і найкращі побажання в день 19-річниці Конституції України!

Шановні читачі мого блогу!

Вітаю Вас з 19-річницею Конституції України!

Бажаю  Вам і Вашим родинам миру, добра, Божої благодаті та процвітання!

Нехай Ваші конституційні права та свободи  будуть реальними та 

гарантованими!

З повагою,

Ніна Шевченко

14 июн. 2015 г.

ЗВІТ З "МАЙДАНЧИКУ ЩАСТЯ"(06.06.2015р.)


В суботу 06.06.2015р. на Хрещатику сонячно і святково! Лунає музика і на головну вулицю столиці України прийшли люди звідусіль на свято « Щаслива родина – щаслива дитина», влаштоване на честь Міжнародного дня захисту дитини силами волонтерів Міжнародного благодійного фонду «ВІДРОДЖЕННЯ ДУХОВНОСТІ НАЦІЇ», учасниками комітету з питань участі громадськості у формуванні державних соціальних стандартів і державні соціальні гарантії деяким категоріям населення в Україні Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України і комітету сім’ї, гендерної політики та протидії насильству ГР при Київській ОДА, Шевченко Н.Ю., Черватюк Л.Д., Гордієнко М.О., Завітайло Н.В., Короленко В.В. і Т. Ф. Катачинська. 
Біля стін КМДА на Хрещатику в черговий раз було влаштовано 06.06.2015р. "Майданчик щастя".
Експерт комітету сім’ї, гендерної політики та протидії насильству Громадської ради при Київській ОДА, волонтер МБФ «ВІДРОДЖЕННЯ ДУХОВНОСТІ НАЦІЇ» Тетяна Катачинська запропонувала присутнім на Хрещатику книги «Університету життя»: « Чего же мне не хватает для полного счастья?», «Иллюзия занятости или как осводиться от суеты и покончить с крысиными бегами?», Тепличное воспитание детей или как не сделать из ребёнка овоща?» та багато інших, які допоможуть при вирішенні складних питань для того, щоб знаходити справжнє щастя в сімейних стосунках. 
Майданчик ЩАСТЯ об'єднав 6 червня 2015 р. щасливих українців різного віку, професій, соціального статусу і місця проживання. Наймолодшому учаснику, який мовчазно й зосереджено малював СВОЄ ЩАСТЯ (серце) було 2,5 роки, а самому дорослому, але юному душею, глибоко за 85. Відповіді на питання: "Що для вас ЩАСТЯ?" були несподіваними (особливо від дітей) і такими зворушливими))): "Щастя - це коли радієш! А якщо закохаєшся, сильно радієш!))) салют-щастя і ще коли люди не сваряться і немає війни" (киянка Людмила - художник 7 років) "Щастя, коли мама і тато здорові" (киянка Таня-фігуристка 9 років) "Щастя - добро, радість, любов" (киянка Ніна - 56 років), "Щастя-мама, тато, брат, бабуся і дідусь (львів'янка Соня 6 років), "Щастя-це сім'я" (луганчанка Даша 4,5 років), "Щастя-це Україна" (Саша 6 років з Кривого Рогу), "Щастя-коли всі щасливі" (Дарина 12 років з Криму), "Щастя-це дружба", - зійшлися на думці дівчатка - подружки 10-12 років з Дніпропетровська. 
"Потрібно жити красиво і залишити щось цінне після себе. Все життя шукаю відповідь на питання "Що таке щастя ...?", - думка 80 річного Івана з Бучі, «Щастя – служити Батьківщині і людям», вважає 89-річний інвалід ВВВ – Михайло Іванович з Києва , «Мир і Любов - необхідні складові щастя», - найпоширеніша відповідь учасників майданчику щастя.
Експерт з розрахунку індексу щастя Микола Гордієнко поділився з учасниками своїми напрацюваннями. 
На жаль, Україна займає лише 111-е місце (серед 158 країн) в розрахунках світового індексу щастя, який розроблено в Мережі по виробленню рішень в області стійкого розвитку (SDSN) під егідою ООН.
Мета розрахунку індексу щастя - оцінка добробуту громадян для вдосконалення соціальної політики та державного управління , а для України перейти з 111 місця в рейтинзі щастя світу на 30 за час здійснення програми реформ СТРАТЕГІЯ 2020. Підготовлені проекти і створені робочі групи науковців та членів Громадської Ради для розрахунків Міжнародного Індексу Щастя в України особистого, сімейного, соціального.
При обрахунках індексу враховуються такі фактори, як реальний ВВП на душу населення, очікувана тривалість життя, рівень корупції та соціальні свободи.
Контрастом до майданчику щастя були демонстранти, які пройшли по Хрещатику приблизно о 13 год. 30 хв. і заявили, що мають право на щастя. На жаль, ситуація в Україні не дає людям відчувати себе щасливими, і тому декілька тисяч українців у свій вихідний день вийшли на Хрещатик, щоб заявити про відставку діючої влади. 
Учасники майданчику щастя повідомляють про необхідність поширення застосування індексу щастя в Україні. Для цього приготовано три проекти, які дозволять популяризувати та привернути увагу нашої влади до того, як вони піклуються про добробут і щастя людей в Україні.
Сьогодні ми познайомилися більше, ніж з 50 щасливими українцями. Будемо вчитися бути щасливими! ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС! Нехай ЩАСТЯ буде більше і вистачає на ВСІХ НАС !
Запрошуємо відвідати наприкінці червня 2015р. конференцію: « Індекс щастя в Україні – стандарт життя громадян».

З повагою, 
Ніна Шевченко,
президент МБФ "ВІДРОДЖЕННЯ ДУХОВНОСТІ НАЦІЇ",

голова комітету по захисту материнства, сім’ї, гендерної політики та протидії насильству Громадської Ради при Київській ОДА,

заступник голови Громадської ради - голова комітету з питань участі громадськості у формуванні державних соціальних стандартів і державні соціальні гарантії деяким категоріям населення в Україні Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України,



















член Громадської Ради при Київській міській державній адміністрації

4 июн. 2015 г.

Ярмарка духовних цінностей сім'ї: «Щаслива родина – щаслива дитина !».

МБФ «Відродження духовності нації» в рамках святкування в Україні Дня захисту дітей має намір провести 06 червня 2015 р. мирну акцію на центральній вулиці Хрещатик: «Щаслива родина – щаслива дитина !». 

В рамках заходу заплановано: 


1. конкурс на кращий малюнок на асфальті (бачення щасливої родини очами дітей).
2.робота майданчиків для спілкування з членами сім'ї (консультація психолога і сімейного лікаря).
3. Культурно-розважальна програма.
4. Дитячий спортмайданчик.
5. Майданчик щастя.
6. Бібліотека щасливої сім’ї.
7. Книжна лавка.
8. Марш «За щасливе дитинство.

Час проведення: з 10 до 17 год. Збір біля КМДА з 9 год. до 10 год. Маршрут маршу «За Щасливе дитинство» буде йти від Бесарабської площі по вул. Хрещатик до м. Хрещатик. 

Біля КМДА відбудеться концерт з флешмобом.

З повагою,
Ніна Шевченко,
голова комітету  по захисту материнства, сім’ї, гендерної політики та протидії насильству Громадської Ради при Київській ОДА,

заступник голови Громадської ради - голова комітету з  питань участі громадськості у  формуванні державних соціальних стандартів і державні соціальні гарантії деяким категоріям населення в Україні Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України

31 мая 2015 г.

Зі Святом Святої Трійці!

Шановні друзі і читачі мого блогу!

Вітаю Вас зі Святом Святої Трійці!
Від усього серця хочу привітати всіх Вас із сходженням Духа Святого на кожного віруючого!
З найсильнішим і могутнім днем, коли ми, всі християни, отримали обіцяне Ісусом:
«Але ви прийміть силу, коли зійде на Вас Дух Святий; і будете мені
Свідками ..., аж до краю землі!» (Діян. 1: 8)
Ісус заплатив ціну Своїм життям, щоб кожен з нас міг стати Його свідком!
Нехай у цей день зійде на вас мир, щастя і радість!
Нехай кожна українська родина живе в добробуті, а Господь дарує усім здоров'я і благополуччя!
Нехай Дух Святий наповнить Ваше життя в безмежній мірі!
Щоб Ваше серце було готове присвятити себе знову, стати свідком Ісуса серед тих, хто нас оточує щодня; тих, кого ми зустрічаємо на своєму шляху; тих, хто сьогодні в безвихідній ситуації і потребує нас ..., і аж до краю землі!
З глибокою повагою,
 Ніна Шевченко


22 мая 2015 г.

Тато, мама і я - традиційна українська сім'я!



                                   Шановні кияни та гості столиці!

 Запрошуємо Вас в неділю 24 травня 2015 року з 14 до 18 год. на вул. Хрещатик до участі в марші традиційної сім'ї.
Українська сім'я є т радиційно гетеросексуальною, тобто основу сім'ї складає союз чоловіка і жінки. 
Стаття 51 Конституції України  говорить: «Шлюб ґрунтується на вільній згоді чоловіка і жінки».
Давайте дружно підтримаємо традиційні українські  сімейні цінності!

 Збір в неділю 24.06.2015р. о 13 год. біля КМДА. Отримано дозвіл на монтаж палаток з символікою і пропагандою традиційної сім'ї в Україні.
                                    Захід передбачає:
1. конкурс на кращий малюнок на асфальті (бачення української сім’ї очами дітей).
2. робота майданчиків для спілкування з членами сім'ї (консультація психолога і сімейного           лікаря).
3. визначення індексу щастя.
4. культурно-розважальна програма
5. ігроленд тощо.
5.     марш пропаганди традиційної сім'ї;

Вас чекатимуть безліч цікавого та несподіваного!
Приходьте родинами - Ви не пожалкуєте!
Запрошую прийняти активну участь в проведенні заходу! 

посилання на захід у фейсбуці:
https://www.facebook.com/events/1566762206923185/

посилання на захід в контакті:
https://vk.com/event94668594

P.S. Надаю нище для ознайомлення посилання на плани ЛГБТ- спільноти щодо проведення впродовж тижня, пропагуючих свою орієнтацію, заходів, то ж давайте консолідуємося для проведення заходів з підтримки традиційної сім'ї в Україні!

З 2 до 6 червня у Києві будуть проведені Дні пропаганди збочень (Київ-прайд 2015), які закінчуються 6 червня, коли на 10.00 у Києві запланований гей-парад за участю міжнародних збоченців.
http://kyivpride.org/ua/program/

Це ганебне дійство офіційно підтримують:

http://kyivpride.org/ua/partners/

Посольство Швеції
Посольство Норвегії
Євромайдан SOS
Фонд Генріха Бьолля
Амнести Інтернаціонал.....
Окрім того, німецькі гомосексуалісти вже тиснуть на Віталія Кличка, щоб він взамін на нагороду, яку отримав в Німеччині - дозволив проведення ганебного Гей-параду у Києві
http://kyivpride.org/ua/news/news_11.html

З повагою,
Ніна Шевченко,
заступник Голови ГР при МСПУ-голова комітету з  питань участі  громадськості у  формуванні державних соціальних стандартів і державні соціальні гарантії деяким категоріям населення в Україні Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України,
 
голова комітету  по захисту материнства, сім’ї, гендерної політики та протидії насильству Громадської Ради при Київській ОДА,

президент МБФ " ВІДРОДЖЕННЯ ДУХОВНОСТІ НАЦІЇ"

віце-президент ТОВАРИСТВА " УКРАЇНА - АМЕРИКА"


3 мая 2015 г.

Увага! Всім, хто постраждав в зоні АТО!

Шановні громадяни, військовослужбовці, 

працівники силових структур, які постраждали 


під час проведення АТО та 


внутрішньо переміщені особи,


які опинилися в скрутній ситуації!



Інформую, що при Мінсоцполітики створено благодійний фонд, при допомозі якого, 


Ви можете отримати одноразову грошову допомогу в розмірі прожиткоового мінімуму 

на одну особу.

Порядок його діяльності визначено постановою Кабінету Міністрів № 535 від 01.10. 2014 року


Звертатися потрібно до місцевих органів соціального захисту. Для контролю та 


надійності отримання коштів додатково повідомте профспілку.

Прохання поінформувати Ваших друзів та знайомих про таку можливість!



З повагою,
Ваша Ніна Шевченко

26 апр. 2015 г.

З Міжнароднийм днем пам'яті Чорнобиля !

Сьогодні 26 квітня -  Міжнародний день пам'яті Чорнобиля !

Найщиріші вітання і найкращі побажання в цей день всім чорнобильцям!

Світла память всім жертвам Чорнобиля!

З повагою, 
Ваша Ніна Шевченко

31 мар. 2015 г.

Президент підписав Закон на підтримку волонтерського руху в Україні!


Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо волонтерської діяльності», який сприятиме розвитку волонтерського руху в Україні та підвищує якість надання волонтерської допомоги.
Закон № 246-VIII від 5 березня 2015 року врегульовує суспільні відносини, пов’язані з провадженням волонтерської діяльності в Україні. Основним завданням законопроекту є забезпечення ефективного регулювання правовідносин, що виникають в процесі провадження волонтерської діяльності в Україні, сприяння розвитку волонтерського руху в Україні, підвищення якості надання волонтерської допомоги.
Закон визначає напрями волонтерської діяльності, уточнює терміни «волонтерська діяльність», «волонтер», знімає обмеження для здійснення волонтерської діяльності організаціями та установами, уточнює права та обов’язки волонтерів і організацій та установ, які залучають до своєї діяльності волонтерів, пояснює особливості відшкодування витрат, пов’язаних з наданням волонтерської допомоги; інших змін, які сприятимуть розвитку волонтерської діяльності.
Законом також вносяться зміни щодо добровільного страхування життя і здоров’я волонтерів на період надання волонтерської допомоги організаціями та установами, які залучають до своєї діяльності волонтерів.

8 мар. 2015 г.

                                           
Любі жінки!
Прийміть мої найщиріші вітання і найкращі побажання в день 8 – Березня!

Вашу важливість в суспільному житті неможливо переоцінити!
Ви дивно створені за образом і подобою Бога!
Нехай Бог дає весні щоденно розквітати у Вашому серці!
Нехай у Ваших оселях завжди буде затишок і любов!
Дякуємо! Любимо! Цінуємо Вас!
Нехай Господь Вас рясно поблагословить!

Бажаєм щастя і тепла,
Весни, усмішок, сонця,
Щоб доля світла увійшла
До кожного віконця.
Хай навкруги цвіте бузок,
Та небо буде ясним;
І щоб життя було в жінок
Щасливим і прекрасним.
Аби завжди в душі у вас
Горів вогонь кохання;
І хай у цей весняний час
Здійсняться всі бажання!

З великою повагою і пошаною до Вас,
Ніна Шевченко




26 февр. 2015 г.

24.02.2010 р. Генеральною асамблеєю ООН було прийнято Керівні принципи ООН щодо альтернативного догляду дітей.

           Генеральна асамблея ООН прийняла Керівні принципи ООН щодо альтернативного догляду дітей  5 років тому.Цей міжнародний нормативний документ зобов’язує країни-члени ООН перш за все вживати усіх необхідних заходів для запровадження такої політики і такої практики, яка б перш за все підтримувала біологічну родину кожної дитини та забезпечувала її функціонування.
          Альтернативний догляд визнається як форма неформального та формального догляду усіх дітей, які з будь-яких причин і за будь-яких обставин не перебувають під цілодобовою опікою принаймні одного із батьків.
Керівні принципи щодо альтернативного догляду за дітьми вказують на необхідність запровадження відповідної політики і практики на основі двох головних принципів: необхідності та доцільності.
          В основі принципу необхідності лежить прагнення всіляко підтримувати дітей у тому, щоб вони залишалися й отримували піклування у своїх родинах.
          Що стосується принципу доцільності, то документ визнає, що обраний варіант догляду дитини повинен чітко відповідати її індивідуальним потребам.
          А як виконуються ці керівні принципи в Україні? Чи національна політика гарантує повну участь батьків і дітей у процесі прийняття рішень, а також їхню поінформованість про власні права, зокрема права на оскарження рішення про вилучення дитини? Чи забезпечує доступність відповідного набору варіантів альтернативного догляду згідно з потребами дітей, які вимагають догляду та захисту?

Ознайомитися з документом українською мовою можна за посиланням:  http://4children.in.ua/wp-content/uploads/2013/02/UN-Guidelines-on-Alternative-Care_SOS_ISS_web_ukr.pdf

10 февр. 2015 г.

У Словаччині проти гомосексуальний шлюбів проголосували більше 94 відсотків!

                                                 Словаччина за родину!

    7 лютого в Словаччині відбулась визначна подія - національний референдум на захист сім'ї та шлюбу. Ініціатори референдуму виступили проти одностатевих «шлюбів», всиновлення дітей гомосексуальними парами та обов'язкової «сексуальної освіти» в школах. Це вже викликало різкі нападки міжнародного співтовариства прихильників «сексуальних меншин».
    В умовах жорсткого тиску на сім'ю та сімейні цінності батьківська, громадськість змушена боротися за сім'ю і свої права, як батьків. Ініціатори референдуму - громадська організація «Альянс за сім'ю» (Aliancia Za Rodinu). Це найбільший в Словаччині громадський рух, створений в 2013 р з метою захисту природної сім'ї та шлюбу.
    Словаччина в червні 2014 включила в свою Конституцію положення про те, що шлюб - це виключно союз чоловіка і жінки (у відповідь пішла різка критика з боку таких організацій, як «Міжнародна Амністія»). Але, оскільки на країну чиниться серйозний тиск з тим, щоб змусити її відмовитися від традиційних цінностей на користь легалізації одностатевих партнерств, усиновлення дітей одностатевими парами і уроків «сексуальної освіти» в школах, то «Альянс за сім'ю» визнав, що цього недостатньо і почав підготовку до референдуму.
    Щоб його провести, організатори зібрали підписи 10% всіх громадян Словаччини, які мають право брати участь у виборах (близько 408.000 підписів)! На сайті http://www.citizengo.org/en/16935-support-slovakian-family-referendum було зібрано більше 100 000 підписів громадян з багатьох країн світу з підтримкою словацької ініціативи.
    На референдум було винесено три питання:
• Чи згодні ви, що ніяка форма співжиття, крім союзу одного чоловіка і однієї жінки, не може називатися шлюбом?
• Чи згодні ви, що ні одностатевим парам, ні групам не повинно бути дозволено всиновлювати дітей і потім їх виховувати?
• Чи згодні ви, що школи не можуть вимагати участі дітей в уроках, присвячених сексуальній поведінці або евтаназії, якщо батьки або самі діти не згодні зі змістом цих уроків?
    Результати голосування: 94,50% голосуючих висловилися проти одностатевих шлюбів; 92,43% - проти усиновлення дітей одностатевими парами; 90,32% - проти секс-освіту дітей.
    Підготовка до референдуму проводилася в умовах інформаційної ізоляції - в результаті політичного пресингу, всі ЗМІ відмовилися подавати інформацію про референдум навіть за комерційну плату. Тому, на жаль, результати референдуму офіційно визнані не будуть, так як через нестачу інформації, тільки 21 відсоток населення взяли участь у референдумі.
    Цей результат можна порівняти з результатом останніх виборів Уряду, коли прийшло тільки 30% електорату, незважаючи на широку інформаційну кампанію за участю всіх ЗМІ. З цієї ж причини, з семи проведених референдумів в Словаччині, офіційно визнаним результатом може похвалитися тільки один.
  Зате політичне значення цього референдуму неоціниме: громадськість дізналася думку громадян, а значить, що всі продавлювання антисімейної політики проходить з грубим порушенням принципів демократії. Результати референдуму вплинуть не тільки на Словаччину, але й на інші європейські країни - саме тому зараз так незадоволені ті, хто виступає проти природної сім'ї і традиційних сімейних цінностей. Нагадаю, що в Хорватії у референдумі (успішному) про конституційну заборону одностатевих шлюбів була явка близько 37%. Якби в Словаччині закони про референдум були як в Хорватії, то він був би визнаний таким, що відбувся.

    На сайті «Альянсу за сім'ю» організатори референдуму звернулися до всіх, які брали участь у плебісциті, громадян:

«Майже мільйон громадян віддали голос за честь Батьківщини, цінність сім'ї, дітей. Ця небачена громадянська згуртованість показала, що суспільство чекає від держави і політиків просемейной політики, а не переінакшування самого поняття «сім'я». Результати голосування говорять самі за себе. Спасибі тисячам добровольців, сотням тисяч громадян, які брали участь у голосуванні. Хотілося б подякувати кожному окремо ...Будемо продовжувати». ( http://www.alianciazarodinu.sk/)

  Ми, українці, від усього серця підтримуємо ініціаторів референдуму і бажаємо народу Словаччини успішно захистити сім'ю, дітей і свої цінності! 
    Мужності тобі, Словаччина!

P.S. Багато ліберальних ЗМІ замовчують результати референдуму, відзначаючи тільки те, що його результати не будуть визнані офіційно. А деякі ЗМІ, навпаки, перекручують їх в протилежну сторону.

       Будьмо уважні!