Привітання

Найщиріші привітання на сторінках мого блогу!

10 июн. 2017 г.

Де подівся здоровий глузд у чиновників КМДА?


Розпорядженням КМДА  № 415 від 06.04.2017р. була утворена Ініціативна  група по формуванню Громадської ради при КМДА в кількості 101 чоловік, тоді як Постановою Кабінету Міністрів України № 996 від 03.11.2010р. передбачено, що кількісний склад громадської ради не може становити більш як 35 осіб. Виникає питання, яка була «виняткова»  необхідність формувати ІГ в кількості 101 особа? Яким місцем ми думаємо?
 15 травня 2017р., "вибрана"  Назаренком Б.С., так звана «дарницька група»   перевіряла і «відбирала» пакети поданих документів до ГР при КМДА. Може хто знає, що відбувається в Ініціативній групі по формуванню ГР при КМДА? До яких пір на відповідальні посади будуть «пролазити» кримінальні елементи та чиновники з судимостями? (http://www.pro-kyiv.in.ua/gromadski-organizatsiyi-vimagayut-gnati-v-shiyu-nazarenka/)
 До яких пір голова ІГ Назаренко Б.С. буде узурпувати права членів ІГ? Чому, тоді, коли перед законом є всі рівні, але є  й рівніші?
 Може дасть відповідь пан Резніков або пані Марина Хонда, які згідно Розпорядження В.В.Кличко мають координувати і організовувати  роботу ІГ?
Попередньо записавшись, я прийшла о 16 год. в Шевченківську РДА для того, щоб перевіряти подані ІГС докоменти на відповідність діючому законодавству, але не судилося. Я була вражена особливою зухвалістю і винятковим цинізмом з боку поплічників Назаренка Б.С. та секретаря ІГ В.Сапіги (В.В.Карпенко і йому подібних).
Крім того, начальник відділу по роботі з громадськістю Петрова Н.П., заборонила мені перевіряти документи після 18 год., мотивуючи тим, що у неї закінчився робочий день. Тоді виникає питання, навіщо було створювати групу членів ІГ для перевірки документів ІГС 15 .05.2017р. з 17 год. до 21 год.? Все відбувається поза логікою.
Згідно  чинного законодавства ініціативна група до 19 травня 2017 року повинна була перевірити всі подані документи( в т. ч. і документи вчасно подані Укрпоштою) та у разі виявлення невідповідності документів, встановлених відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 поінформувати про це інститут громадянського суспільства з пропозицією про їх усунення протягом семи календарних днів. До цього часу не перевірені документи, подані вчасно через Укрпошту. Порушуються конституційні права біля 30 ІГС. Хто відповість за недбалість?
Попри все, до цього часу мені не надали можливості виконати свої обов'язки, як члену ІГ: ознайомитись  з документами ІГС, та упередити можливі фальсифікації документів,  і як професійному юристу, а також як людині, яка має досвід роботи в Громадських радах, а також багато років співпрацює в Громадських Радах.
Думаю, що не варто чиновникам КМДА створювати умови для нових корупційних та інших кримінальних діянь.
 Вбачаю в діях голови ІГ Назаренка Б.С. ознаки узурпації конституційних прав і свобод. Думаю, що чиновникам КМДА треба упередити можливі майбутні фальсифікації демократичних виборів до Громадської ради при КМДА.

Н.Ю. Шевченко, 25.05.2017р., м. Київ

(Далі буде)

http://m.kievvlast.com.ua/text/dlja_klichko_sobrali_malenkij_i_poslushnij_obshhestvennij_sovet52763

Комментариев нет:

Отправить комментарий