Привітання

Найщиріші привітання на сторінках мого блогу!

28 апр. 2012 г.

Депутати ВР хочуть, щоб українці народжували своїх дітей для геїв та лесбіянок!


НАЦІОНАЛЬНА ЗРАДА! В Україні повним ходом працює механізм відбирання наших дітей у власних батьків для геїв та лесбіянок!
  Сьогодні соціальні служби вже готові віддати геям 30 000 наших дітей! А до 2015???  
            УКРАЇНЦІ! У зв’язку із затвердженням Плану заходів №1109 (1109-2011-п) із змінами від 20.10.2011 року з проведення Національної кампанії «Стоп насильству на період до 2015 року» та підписанням розпорядження від 12.10.2011 року № 1039-з з реалізації Концепції розвитку кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні, НАВИСЛА ЗАГРОЗА!
Підписана Концепція кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні передбачає створення незалежного національного механізму  у повній відповідності до Паризьких принципів щодо статусу національних правозахисних установ (A/RES/48/134) для забезпечення комплексного і систематичного моніторингу прав дітей. Зміст Концепції спрямований на формування підґрунтя для розвитку кримінальної юстиції у напрямку пропагування інститутів звільнення особи від кримінальної відповідальності, якими є програми відновного правосуддя. Йдеться про спеціалізоване кримінальне правосуддя у справах неповнолітніх, ідея якого полягає у тому, що правопорушник важливіший, ніж саме правопорушення, а тому в більшості випадках залишається без наказаним. Така система призведе лише до росту молодіжної злочинності.
 В регіонах України проводяться заходи, які спрямовані на руйнування інституту традиційної сім’ї:
1) з 25 листопада до 16 грудня 2011 року проводились тренінги та засідання за круглим столом, з метою формування в населення  культури гендерної рівності та забезпечення впровадження стандартів ювенальної юстиції.
В Україні ґендерна політика подається, як рівність прав жінок і чоловіків. 8 вересня 2005 року було прийнято закон «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» № 2866-ІV, у якому були закладені основи гендерного законодавства.  В 2005 році, коли депутати схвалювали цей закон, термін «гендер» розумівся як рівні права жінок і чоловіків. Але термін «гендер» має зовсім інше значення, а саме «соціальна стать» особи, тобто стать, яку людина сама собі вибере. Про це свідчить також «Резолюція 1728 (2010)» Парламентської Асамблеї Ради Європи прийнята 29.04.2010. Тобто, згідно нового розуміння терміну «гендер» випливає, що не важливо, ким людина народжується, але ким вона себе відчуває (гетеросексуалом, бісексуалом, гомосексуалістом, лесбіянкою, транс ґендерною особою).
В Указі Президента України від 16.12.2011 року 1163/2011 «Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні» ідуть посилання на заключні рекомендації комітету ООН з прав дитини та Закон України «Про Загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року». Обидва ці документи передбачають впровадження гендерної політики і ювенальної (кримінальної) юстиції та надання міжнародним стандартам пріоритет над національним законодавством у разі виникнення суперечностей між ними.
Невід’ємною ознакою ювенальних технологій є можливість відібрати дитину з рідної сім’ї за надуманими причинами, дітям нав’язується недовіра та неповага до батьків, ЗМІ готують щоденно суспільну свідомість до нових стандартів вилучення дітей із сімей, обговорюється тема насильства батьків над дітьми.
У 2000 році французький уряд під тиском професіоналів забив тривогу, звернувшись до генерального інспектора з соціальних справах П’єру Навіси та генерального інспектора юридичного відділу Брюно Катала з проханням представити доповідь про стан справ в судах у справах неповнолітніх. Доповідь виявилась абсолютно шокуючою. Величезна кількість дітей було відібрано у батьків та поміщено до притулків та в прийомні родини. Між законом і практикою його застосування величезна прірва. В одному і тому ж суді практика одного судді відрізняється від практики іншого. Немає якісного контролю системи захисту дітей і сім'ї. Прокуратура не може вести спостереження за всіма справами, так як їх занадто багато. Співробітники соціальних служб часто забирали дітей на підставі анонімного телефонного дзвінка донощика, який заявляв, що в тій чи іншій сім'ї діти, нібито, знаходяться в небезпеці.
 2) 07 грудня 2011 року в парламенті створено гендерне об’єднання для боротьби з гендерною нерівністю.
3) В плані діяльності Державної пенітенціарної служби на 2012 рік передбачено створення служби пробації (інспекції) нагляду.
4) З 16 по 19 травня 2012 року у Києві пройде міжнародний форум «Київ-Прайд 2012». Геї, лесбіянки, бісексуали вперше за роки незалежності отримали право на проведення гей-параду.
Сьогодні постала загроза над найбільшою споконвічною цінністю української Нації – сім’єю. Такі події негативно сприймаються суспільством, оскільки суперечать духовно-етичним нормам традиційної моралі українського народу. Українське суспільство повинно міцно берегти цілісність традиційної сім’ї; моральні і духовні традиції, які будувалися віками. Лише у сім’ї, як джерелі продовження життя нації, може здійснюватися належне виховання українських дітей.

javascript:nicTemp();

УКРАЇНЦІ ПРОКИНЬТЕСЬ!
Проголосуй в нижще наведенній формі, та отримай зразок листа для протесту проти геноциду України!
javascript:nicTemp();

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dEdXeHA2bllCNktNT08zN01GZmpLTlE6MQ

БУДЬЛАСКА НЕ ЗАЛИШАЙТЕСЬ ОСТОРОНЬ!



26 апр. 2012 г.

Глава МЗС вирушив в одинадцятиденне турне чотирма країнами Латинської Америки


Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко відбув з офіційним візитом в Аргентинську Республіку.

Як повідомляє прес-служба МЗС, програмою візиту заплановані переговори Грищенка з міністром закордонних справ і віросповідань Аргентини Ектором Тімерманом, робочі зустрічі з віце-президентом, головою сенату Національного конгресу Амадо Буду, прем'єром Абалем Медіною, міністром оборони Артуро Пуріселлі, главою Федеральної адміністрації з питань державних надходжень Рікардо Ечегарраєм, міністром економіки та державних фінансів Ернаном Лоренціні, керівництвом Української Центральної Репрезентації в Аргентині Петром Лиликом.

 "У Латинську Америку лечу вдруге цього року, тому що переконаний в необхідності зміцнення економічних і політичних позицій України в цьому потужному регіоні", - написав Грищенко у своєму мікроблозі на Twitter.

 Як стало відомо, міністр планує обговорити актуальні питання двостороннього співробітництва між Україною та Аргентиною і підписати низку двосторонніх документів.

 Візит в Аргентину, який триватиме до 24 квітня, відбувається в дні святкування двадцятої річниці встановлення дипломатичних відносин між двома країнами та 115-річчя з моменту початку трудової еміграції українців в Аргентину, чия діаспора сьогодні налічує близько 300 тисяч і є однією з найчисленніших.

 Глава зовнішньополітичного відомства України також відвідає в ході одинадцятиденного латиноамериканського турне Уругвай, Парагвай і Перу.

 ***
 Нагадаємо, 2 жовтня 2011 року угода між урядом України та урядом Аргентини про скасування віз набула чинності.

За матерiалами: Укрінформ

16 апр. 2012 г.

ВІТАННЯ З ПАСХОЮ


Шановні, читачі блогу !

Від щирого серця хочу привітати всіх Вас з найсвітлішим і великим святом всього людства - Пасха Господня!
Нехай щира віра наповнить все Ваше життя особливим змістом, спрямованим на творіння тільки добрих і обміркованих справ,  які принесуть   ЦАРСТВО БОЖЕ на цю землю.
Нехай СИЛА Його ВОСКРЕСІННЯ увійде в усі сфери Вашого життя. Бажаю виконання всіх Ваших надій і благих починань, миру, добра і любові!
ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Хай мир у серці Вашому панує,
Хай ангел божий щастя Вам дарує,
Ісус Христос здоров'я шле з небес.
Христос воскрес! Воістину воскрес!

З повагою і подякою,
Ніна Шевченко



14 апр. 2012 г.

ЗВЕРНЕННЯ до ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


 ШАНОВНИЙ , пане  ПРЕЗИДЕНТЕ!

 Знаємо, що Ви є прихильником традиційної української сім’ї та християнських цінностей. Однак новий Кримінальний процесуальний кодекс узаконює ГОЛОВНІ МЕХАНІЗМИ ЮВЕНАЛЬНОЇ ЮСТИЦІЇ, електронні засоби контролю,  домашні арешти та інші механізми, проти яких неодноразово виступала з протестами громадськість України.
Багато з пунктів нового КПК взагалі суперечать Конституції України, про що свідчать і висновки Головного юридичного управління  (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?pf3511=42312)
Що стосується ювенальної юстиції, то глава 38 Проекту Кримінального процесуального кодексу суттєво звужує права законних представників дитинибатьків. Це суперечить статті 22 Конституції України, де зазначено, що при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.
Частина 5 статі 226, частина 3 статті 227, частина 3 статті 488 Проекту передбачає усунення батьків від участі в слідчому, судовому процесі за наявності якихось «виняткових випадків», значення та перелік яких взагалі не визначено.
У частині 2 статті 493 Проекту законні представники зобов'язуються забезпечити «належну поведінку» дитини. Не конкретизовано, яка поведінка вважається належною, однак за її неналежність на батьків накладається штраф - від двох до п‘яти розмірів мінімальної заробітної плати. В такій безвихідній ситуації для батьків стаття пропонує альтернативу – «право відмовитися від подальшого виконання цього зобов'язання». Не визначивши вини особи карають штрафом або усуненням від батьківського обов'язку.
Такі формулювання глави 38 КПК уможливлюють неоднозначність у тлумаченні та правозастосуванні судовими та правоохоронними органами, а також є грунтом для зловживань та розправ.
Згідно нового КПК переважне право захисту дітей слід надати невідомим «фахівцям», а не їх законним представника – батькам. Це суперечить статтям 22, 51 Конституції України, а також статті 154 Сімейного кодексу України, де зазначено, що батьки мають право на самозахист своєї дитини, право звертатися до суду, органів державної влади, органів місцевого самоврядування та громадських організацій за захистом прав та інтересів дитини як їх законні представники без спеціальних на те повноважень.
             В КПК запроваджується кримінальне провадження на підставі угод (ГЛАВА 35!). Програми примирення потерпілих і правопорушників є найпоширенішою формою відновного правосуддя і ключовим елементом впровадження ювенальної юстиції.  Узаконення таких “мирових” угод за участю медіатора збільшить лише корупцію в Україні і призведе до ще більших зловживань зі сторони правопорушників. Паралізується вся сучасна судова система, заручниками нової «альтернативної системи» стануть не лише судді, але й кожен представник влади. В Україні згідно рекомендацій Комітету ООН має бути створений окремий незалежний національний механізм заснований на Паризьких принципах, згідно яких міжнародні договори мають дістати пріоритет над національним законодавством, що суперечить Конституції України.
Погоджуємось з висновками Головного юридичного управління, що положення проекту в частині угоди між прокурором та підозрюваним і обвинуваченим (глави 35) суперечать принципам законності, рівності перед законом і судом та засадам призначення покарання, а, отже, суперечать і відповідним конституційним приписам та не узгоджуються з нормами Кримінального кодексу України!
В КПК ідеологічно вводиться поняття «кримінальний проступок», хоча у проекті не враховано, що у Конституції України вживається лише таке поняття, як «злочин». Жодних змін до КК України, які б стосувалися такого «реформування» кримінального закону у проекті КПК не передбачено.
Окрім того, ми не згідні з введенням електронних засобів контролю, які можуть застосовувати до підозрюваних. Про це йдеться у статті 181, 194, 195.
Також повідомляємо Вас, що спосіб прийняття та голосування за Кримінальний процесуальний кодекс в ніч з 12 на 13 квітня 2012 року відбувалося з грубими порушеннями. За підрахунками кореспондентів у цю ніч "за", згідно системи "Рада", проголосував 271 депутат. При цьому фізично в залі перебувало близько 50 депутатів, які і тиснули кнопки за інших. Цим самим депутати сфальсифікували голосування, зловживаючи голосами інших депутатів та людей, які їх обирали (http://tsn.ua/video/video-novini/?media_id=383595046). А 50 депутатів не можуть вирішувати долю всього українського народу!

Підсумовуючи вище сказане звертаємось до Вас з вимогою:

-         скасувати Положення про кримінальні проступки та главу 35, 38;
-         зупинити процес впровадження елементів ювенальної юстиції в Україні;
-         зупинити процес введення електронного контролю в Україні;
-         у зв'язку з грубими порушеннями голосування в другому читанні прийняття КПК визнати недійсним;
-         не підписувати КПК.

З повагою,
президент МБФ « Відродження Віфсаїди »
Н.Ю.Шевченко

ДОВІДКОВО:
В ніч з 12 на 13 квітня 2012 року депутати Верховної Ради прийняли новий Кримінально-процесуальний кодекс з механізмом введення на Україну ювенальної юстиції. Цей кодекс був прийнятий з великими правопорушеннями, що викликало великий резонанс.  Далі цей закон повинен підписати Президент України. Ми не повинні допустити введення ювенальної юстиції на Україну. Президент може накласти вето на законопроект і відправити його на доопрацювання лише у випадку, якщо громадськість підніме свій голос протесту.

Ролик з питань гендерної політики та ювенальної юстиції:

http://youtu.be/ETNPLVwK24E